استفاده کافی شاپ ها از فیلترهای یکبارمصرف

در این مقاله قصد داریم به استفاده کافی شاپ ها، رستوران ها و هتل ها از فیلترهای یکبارمصرف بپردازیم. گروه چای ونوس، تولید کننده انواع فیلترهای یکبار مصرف چای و دمنوش های گیاهی است. ما چیزی در حدود 20 مدل از این نوع فیلترها و نیز تی بگ های آماده را تولید می کنیم؛ از فیلترهای طرح آلمانی که در ایران بسیار محبوب و مورد استفاده است گرفته تا فیلترهای نخ دار کره که با کشیدن نخ سرشان درب آنها بسته می شود و تفاله از آن خارج نمی گردد. ما انواع اینها را می توانیم در اختیار هر متقاضی قرار دهیم.

اما چیزی که مشخص است آنست که نوع فیلترهای نخ داری که با کشیدن نخ درب آنها بسته می شود، تا به حال از جانب کافی شاپ ها و هتل ها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند. هرچند اگر از سایر مدل ها نظیر فیلترهای طرح آلمانی که دربشان بسته نمی شود هم بخواهید ما می توانیم آن را برایتان تولید و تامین نماییم.

فیلترهای نخ دار همانطور که در مقالات پیشین در مورد آنها به تفصیل شرح داده شد، در سه اندازه شخصی، خانوادگی و مهمانی تولید می شوند و بالاترین کیفیت را دارند به دلیل اینکه جنس فیلتری که در ساخت آنها مورد استفاده قرار می گیرد خارجی و وارداتی است و سلولوزی و فاقد هر گونه رنگ و بو می باشند. در سایت شما می توانید ابعاد و مشخصات و سایر اطلاعات در مورد هر کدام از این فیلترها را مشاهده کنید.

در مورد کافی شاپ ها و رستوران ها بدلیل اینکه مقدار بیشتری خرید می کنند ما قیمت عمده را برایشان در نظر گرفته ایم که می توانند در سایت و در بخش محصول مربوطه به قسمت فروش بصورت فله مراجعه نمایند که در آنجا همچنین می توانند عکس بسته بندی فیلترها بصورت فله را مشاهده کنند. با توجه به اینکه این محصولات بیشتر برای مصارف خوراکی مورد استفاده قرار می گیرند، بسته بندی آنها در بخش فروش بصورت فله نیز کاملا بهداشتی بوده و بصورت پک های 40 عددی که کاملا پوشیده شده اند قرار می گیرند.

علاوه بر فیلترها ما خدمات دیگری نیز برای کافی شاپ ها داریم که می توانند کار خود را مقداری اختصاصی تر نمایند. علاوه بر اینکه با خرید این فیلترها می توانند تفاوت خود را نسبت به سایرین محسوس تر کنند، ما این قابلیت را داریم که برایشان تگ هایی اختصاصی و زیبا به چاپ برسانیم که می توانند از این تگ ها در مناسبت های مختلف استفاده کنند. همچنین عرضه تی بگ هایی که بصورت خالی هستند و خودشان می توانند آنها را بصورت دلخواه پر کنند و همچنین چاپ لوگوی اختصاصی آنها از جمله خدمات ما برای کافی شاپ ها و رستوران هاست.

می توانید وارد کانال تلگرام ما شوید و تصاویر تگ ها و سایر خدماتی را که ما می توانیم انجام دهیم را در آنجا نیز مشاهده کنید. همچنین اگر طرح خاصی دارید ما می توانیم آن را هم برایتان تولید کنیم. بدین صورت که از طرح شما ابتدا نمونه ای تولید شده و سپس بر اساس آن و تعداد مورد نظر شما قیمت لحاظ خواهد شد.

امید داریم که استفاده از محصولات ما باعث رونق کاری شما شود و سطح درآمد و کار شما را بالا ببرد.

فایل صوتی در مورد این موضوع را می توانید در همین قسمت بشنوید.

WhatsApp chat