تی بگ های آماده

تی بگ های آماده

تی بگ خالی چیست؟

همانطور که از اسم آن پیداست تی بگ خالی به تی بگ تولید شده ای گفته می شود که داخل آن با محتویات، پر نشده و به شکل خالی عرضه می گردد که مصرف کننده می تواند چای و یا دمنوش دلخواه خود را داخل آن ریخته و با یک روش ساده درب آن را بسته و به شکل تی بگ درآورده و برای فروش، عرضه نموده و یا مصرف نماید.

بطور معمول برای تسریع در زمان دم آوری دمنوش ها، آنها را به شکل پودر در می آورند و همچنین مقدار متداول برای هر تی بگ در حدود 2 گرم ماده پودر شده است.

چنانچه از گیاه برگی استفاده گردد و یا دمنوش خاصی با ترکیب چند گیاه به شکل ترکیبی مد نظر باشد می توان از اندازه های بزرگ تر در جهت ساخت تی بگ استفاده نمود.

شما می توانید با استفاده از تی بگ های آماده در منزل و یا محل کار خود، تی بگ های دلخواه خود را تولید نمایید بدون اینکه متحمل هزینه های سنگین خرید دستگاه و ماشین آلات گردید.

در بخش تی بگ های ساده، نحوه استفاده و پر کردن تی بگ های آماده بصورت تصویری آموزش داده می شود.

 

طرز استفاده از تی بگ های آماده

تی بگ های آماده برای تولید انواع تی بگ چای و یا دمنوش بکار می روند. جنس آنها از الیاف سلولوزی و قابل بازگشت به طبیعت می باشد. نوع آنها بالشتی است و در ابعاد مختلف مختلف ساخته می شوند که اندازه استاندارد آن 6*5 سانتی متر می باشد که گنجایش 2 گرم چای و یا دمنوش به شکل پودر شده را داراست. برای مقادیر بیشتر و یا دمنوش های برگی می توان از سایز های بزرگ تر استفاده نمود.

تی بگ های خالی جهت تولید در مقدار محدود در دو نوع ساده و نخ دار عرضه می گردند. نوع ساده آن قیمت پایین تری دارد و نوع نخ دار آن نیازمند کار کمتری برای تکمیل بسته بندی می باشد.

 

برای آشنایی بیشتر با نحوه پر کردن و استفاده از تی بگ های ساده و مشاهده تصاویر مرتبط، اینجا کلیک کنید.

برای آشنایی بیشتر با نحوه پر کردن و استفاده از تی بگ های نخ دار و مشاهده تصاویر مرتبط، اینجا کلیک کنید.

 

WhatsApp chat