تی بگ های خالی چیست؟

تی بگ های خالی چیست؟

تی بگ های خالی (empty teabags)، تی بگ هایی هستند که توسط دستگاه های پیشرفته تولید شده اند؛ شکل و شمایل آنها همان تی بگ است و تفاوتشان در آنست که خالی هستند و یک قسمتشان باز است که کاربر می تواند از آن قسمت تی بگ را پر کرده و با یک وسیله حرارتی خیلی ساده مانند اتو، درب آن را ببندد و یک تی بگ داشته باشد. تی بگ های خالی با فیلترهای نخ دار که نخ سرشان را می کشیم و دربشان بسته می شود، متفاوت هستند. فیلترهای نخ دار نسبت به تی بگ های آماده، کاربرد لوکس و راحتتری دارند.

تی بگ های خالی اندازه های کوچکتری هم نسبت به فیلترهای نخ دار دارند و اندازه استاندارد آنها همانند تی بگ های موجود در بازار 6*5 سانت است. شما می توانید با یک قاشق چای خوری از قسمت باز تی بگ، چای و یا دمنوش دلخواه خود را داخل آن ریخته و سپس با یک اتو و یا هر وسیله حرارتی دیگر درب آن را پرس نمایید. بعد از این کار، شما یک تی بگ دارید مانند همان تی بگ های موجود در بازار.

 

کاربرد این تی بگ ها هم در منزل و بصورت شخصی و برای افراد خانواده می باشد و در جایگاه مهم تر می تواند توسط همکاران و فروشندگان گیاهان دارویی و عطاری ها برای درست کردن تعداد محدودی تی بگ بکار گرفته شوند. همکاران می توانند تعدادی تی بگ خریداری کرده سپس انواع چای و دمنوش های گیاهی مختلف را به شکل شرح داده شده تهیه و به مشتریان خود عرضه نمایند. این مفهوم و ساختار تی بگ های آماده می باشد.

فایل صوتی در مورد این موضوع را می توانید در همین قسمت بشنوید.

WhatsApp chat