درباره ما

گروه چای ونوس بر مبنای اعتقاد به مصرف محصولات سالم و ارگانیک در زمینه چای و دمنوش فعالیت خود را آغاز نمود. ابتدا ما در خصوص تهیه و تولید چای طبیعی لاهیجان ” چای سیاه و سبز ” فعالیت داشتیم و اخیراً فعالیت خود را در زمینه واردات، تولید و عرضه فیلترهای یکبار مصرف چای و دمنوش از جنس سلولوزی آغاز نموده ایم که زمینه دیگری را در جهت مصرف بهینه چای و دمنوش برای هموطنان فراهم نموده است .

با توجه به حضور گسترده طیف وسیعی از محصولات مرتبط با چای و دمنوش و تی بگ ها در بازار که متاسفانه تعداد زیادی از آنها حاوی اسانس های شیمیایی و افزودنی های مضر برای سلامتی هستند، ضرورت وجود محصولی که مصرف کنندگان بتوانند با استفاده از آن چای و یا دمنوش سالم و خالص خود را شخصاً بصورت تی بگ درآورده و نیازهای خود را برطرف نمایند؛ زمینه ای شد تا ” گروه چای ونوس ” در پاسخگویی به این نیاز با تولید و عرضه ” فیلترهای یکبار مصرف ” ( که سالم ترین نوع فیلترها در این زمینه هستند ) پا به میدان بگذارد و با بومی سازی این محصول مفید از نظر بهداشتی، تغذیه و محیط زیست، قدمی مهم در جهت استفاده مطمئن مصرف کنندگانِ انواع چای و دمنوش های گیاهی بردارد.

محصولات تولیدی ما فاقد هر گونه آلودگی محیطی بوده و استفاده از آن موجب صرفه جویی در مصرف آب می گردد.

 اکنون ” فیلترهای یکبار مصرف ” و همچنین ” تی بگ های آماده ” با استفاده از مواد طبیعی و توسط ماشین آلات پیشرفته در یکی از قطب های صنعتی و فعال کشور (استان آذربایجان شرقی) در شهر تبریز ( شهر اولین ها ) تولید می گردند و این مایه بسی مباهات است که ما بتوانیم علاوه بر افتخار تولید ملی و اشتغال بومی موجب سرافرازی کشور عزیزمان ” ایران ” گردیم.

” گروه چای ونوس ” مفتخر است اعلام نماید که بالا بودن کیفیت محصولات و پاسخگویی به نظرات و خواست مصرف کننده همواره تعیین کننده مسیر حرکت ما خواهد بود. پس شما هموطنان گرامی با ارائه نظرات مفید خود ما را در این جهت یاری فرمایید.

    با احترام محمدرضا عطاران

” گروه چای ونوس “

WhatsApp chat