سفارشی پر کردن تی بگ

سفارشی پر کردن تی بگ

موضوعی که در این مقاله قصد شرح دادن آن را داریم، سفارشی پر کردن تی بگ می باشد. هنگامی که شما به مرحله ای رسیدید که تعداد سی هزار، پنجاه هزار و … دیگر برایتان بصرفه نیست که برای پر کردنشان کارگر بگذارید و یا خودتان توسط یک قاشق چای خوری آنها را پر کنید و دربشان را ببندید. وقتی که از این تعداد عبور کردید زمان آن رسیده که بصورت سفارشی تی بگ های مورد نیازتان برای شما پر شوند که بسیار سریع تر و راحت تر است.

برای انجام این کار شرایطی لازم است که باید مورد توجه قرار گیرد. ابتدا لازم است قسمتی که در مورد سه نوع تی بگ توضیح داده ایم را گوش داده و با آنها آشنا شوید. سپس با توجه به قیمت و سلیقه خود و مشتریانتان نوع مورد نظرتان را انتخاب نمایید ( نوع بالشتی/ خورجینی و یا هرمی).

البته لازم به ذکر است بجز انواع گفته شده نوع بدون نخ نیز موجود است که شاید برای چای و دمنوش خیلی کاربردی نباشد اما مصارف بسیاری دارد؛ مانند پر کردن آنها با سیلیکاژل ( رطوبت گیر)، مصارف دارویی و یا کربن اکتیو که برای زیبایی و پوست کاربرد دارد. اینگونه مشاغل می توانند تی بگ ساده را که نخ ندارد تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهند

انواع تی بگ های موجود در بازار

پس در کل می توان گفت که چهار نوع تی بگ وجود دارد:

  1. تی بگ ساده ( بدون نخ )
  2. تی بگ بالشتی با نخ و تگ و انوِلوپ ( لفافه )
  3. تی بگ خورجینی
  4. تی بگ هرمی

که هر کدام از اینها قیمت های خاص خودشان را دارند.

درمورد قیمت ها می توانید با مسئول فروش هماهنگ نمایید. در مورد شرایط خرید هم باید توجه داشته باشید که در مورد بالشتی ها دستمان کمی بازتر است. حتی تیراژ سی هزار عدد نیز برایتان قابل پر کردن است.

اما اگر می خواهید که تی بگ شما بهمراه تگ و انوِلوپ باشد آنگاه باید حتما تیراژ بالاتر ( مثلا پنجاه هزار عدد به بالا ) سفارش داده شود. چون می باید تگ و انوِلوپ اختصاصی برای شما به چاپ برسد. تعداد مورد سفارش باید چیزی در حدود پنجاه الی صد هزار عدد باشد.

هرمی ها هم به همین شکل هستند. تی بگ هرمی بدلیل اینکه تگشان کاملا اختصاصی است حتما باید در تعداد بالا باشد. البته شرایط خاص دیگری هم وجود دارد و آن اینکه چه در مورد تی بگ بالشتی، چه خورجینی و چه هرمی اگر تیراژ سفارش شما به تعداد صد هزار و یا بالاتر باشد شما می توانید مشکل مجوز تولید و بهداشت را نیز توسط ما حل کرده و آن را دریافت نمایید.

تولیدکننده وقتی این مجوزها را دارد در تیراژهای بالای صد هزار عدد می تواند این مجوزها را در اختیارتان قرار دهد. البته تولید کننده باید در این جهت مدت زمانی را صرف کند تا بتواند مجوز را به نام شما دریافت کند. این یک حسن در سفارش تعداد بالاست.

پس سعی کنید فروش خود را بالا ببرید و سفارش در تیراژ بالا داشته باشید تا بتوانید از این مزایا استفاده کنید.

عقیده شخصی من اینست که در یک معامله همواره باید منافع مشتریان نیز در نظر گرفته شود که همین موجب تداوم سود طرفین در طولانی مدت خواهد شد. هدف ما اینست که شما مشتریان عزیز بتوانید از کار و فعالیت خود و ارتباطی که با ما برقرار می کنید سود حاصل کنید و ایجاد درآمد نمایید.

فایل صوتی در مورد این موضوع را می توانید در همین قسمت بشنوید.

WhatsApp chat