مشاغل خانگی و تولید تی بگ

در این مقاله به موضوع مشاغل خانگی و تولید تی بگ بدون نیاز به خرید دستگاه می پردازیم. افراد زیادی از سرتاسر کشور با ما تماس می گیرند و اعلام می کنند که قصد تولید محصولی را در خانه دارند و امکانات محدودی را در این زمینه در نظر گرفته اند. بنابراین تی بگ های ما مورد استقبالشان واقع شده و در مورد مراحل شروع کار و بهره گیری از آنها از ما مشاوره و راهنمایی می خواهند و سوالاتی را مطرح می کنند.

در واقع باید بگوییم که این تی بگ ها به چند دلیل سوژه بسیار خوبی برای کار در منزل هستند. دلیل اول آنست که امکان انجام کار با توجه به اینکه نیازمند فضا و امکانات محدودیست فراهم است. بدین معنی که شما برای تولید یک تی بگ نیاز به فضای بسیار کمی دارید بطوریکه حتی برروی یک میز تحریر کوچک و … نیز می توانید به تولید تی بگ بپردازید.

همچنین هویه مخصوص این کار هم موجود است که اگر آن را از ما تهیه کنید قیمتی بسیار ارزان دارد (زیر 100/000 تومان) و قیمت تی بگ هایی هم که تهیه می کنید بسیار بصرفه است.

اما چند گزینه نیز وجود دارد که باید حتما به آنها توجه شود. اول اینکه باید شرایط اولیه کار را فراهم کنید مبنی بر اینکه فروش مهمترین مورد در یک فعالیت اقتصادی است. یعنی اگر شما بهترین محصول، بهترین بسته بندی و بهترین شرایط را فراهم نمایید اگر فروش نداشته باشید آن در انبار شما باقی خواهد ماند! پس در وهله اول باید مطالعات بازار را انجام دهید. همچنین مشاغل خانگی نسبت به مغازه داران باید توجه بیشتری به این موضوع داشته باشند و محصولی را تولید کنند که خواهان بیشتری دارد. این بدین معناست که برای مثال شما باید تعیین کنید که تی بگ را میخواهید با چه دمنوشی پر کنید؛ دمنوش چای و یا یک دمنوش دیگر.

اینکه بازار چه چیزی می خواهد و شما چه چیزی را می توانید بفروش برسانید بسیار بحث گسترده ای است و شرح آن در این مقاله نمی گنجد. شما باید شرایط خاص خود را در نظر بگیرید. ممکن است در منطقه شما گیاهان دارویی خاصی وجود داشته باشد؛ این بهترین فرصت است که شما از آنها برای تولید تی بگ های خود استفاده کنید. در غیر این صورت باید از بین گیاهان دارویی موجود با توجه  به نیاز بازار منطقه، اقدام به تواید تی بگ نمایید. بنابراین انتخاب نوع محصول، یک اصل بسیار مهم است.

پیشنهاد می کنیم که برای این کار از  چای سیاه استفاده نکنید به این دلیل که چندین شرکت بزرگ و معروف، چای سیاه را حتی با تی بگ های خورجینی که بسیار استاندارد و مرغوب هستند تولید می کنند و با قیمت پایین عرضه می نمایند. با یک بررسی از جانب ما مشخص شد که هدف این شرکت ها تبلیغات و معروفیت هر چه بیشتر است. بنابراین آنها از سود این محصول چشم پوشی کرده و آن را با قیمتی بسیار پایین بفروش می رسانند.

با توجه به این موارد پیشنهاد می کنیم از تولید تی بگ چای سیاه چشم پوشی کنید. مسلما سود حاصل از دمنوش ها برایتان بسیار بیشتر است.

با توجه به اینکه باید تی بگ های خود را با گیاهان خورد شده پر کنید پس بهتر است که گیاهان خورد شده را ارزان تر از مغازه ها تهیه کنید چرا که معمولا فروشندگان، گیاهان را بصورت کامل و درشت به مشتریان خود عرضه می کنند و در نهایت بخش های خورد شده با قی می ماند که شما می توانید آنها را با قیمتی پایین تر از آنها بخرید. همچنین تولید کنندگان چای سیب و چای به، گزینه های مناسبی برای این کار هستند و شما می توانید بخش خورد شده محصولشان را با قیمت پایین تر خریداری نمایید.

 لازم است در اینجا به این موضوع هم اشاره کنیم که چون ما با همکاران و فعالان زیادی در سرتاسر ایران همکاری داریم در حال فعالسازی بخشی هستیم که در آن هر فردی که در هر نقطه ای مشغول تولید تی بگ است و ممکن است بازار محدودی هم داشته باشد اگر بتواند بسته بندی محصول خود را به یک سطح قابل قبول برساند، ما می توانیم آن را در سایت خود قرار دهیم و در فروش به او کمک کنیم. پس اگر محصولی دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا شرایط همکاری خدمتتان اعلام شده و برای ما نمونه ارسال نمایید.در مورد نحوه بسته بندی می توانید به مقاله مربوط به عطاری ها مراجعه و اطلاعات کافی را کسب کنید.

مشاغل خانگی در تمام دنیا تعریف شده هستند و در ایران نیز به همین شکل است. افرادی ممکن است به هر دلیلی از جمله دلایل مالی نتوانند مغازه بگیرند و می خواهند که در منزل برای خود کسب و کاری داشته باشند. این بسیار خوب است و ما هم می توانیم در این امر به آنها یاری رسانیم.

در مورد فروش تولیدات خود به چند نکته توجه کنید. با توجه به اینکه کار شما در خانه و بصورت محدود است نمی توانید برخی از مجوزها را دریافت کنید که این به هیچ وجه نمی تواند مانع ادامه کار شما گردد. برای افزایش فروش خود می توانید از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و … کمک بگیرید. با توجه به محبوبیت این شبکه ها در میان مردم، می توانید در آنها به تبلیغات و بازاریابی بپردازید و فروش اینترنتی داشته باشید. باید از این فرصت ها برای فروش بیشتر خود بهره ببرید. اگر پشتکار داشته باشید یقینا می توانید نتایج بسیار خوبی  از کسب و کار خود بگیرید.

فایل صوتی در مورد این موضوع را می توانید در همین قسمت بشنوید.

WhatsApp chat