فیلترهای استوانه ای

استوانه ای ها

فیلترهای استوانه ای

فیلترهای استوانه ای جزو جدیدترین طرح هایی هستند که در خصوص تولید چای و دمنوش ارائه شده و در اروپا و امریکا مورد استقبال قرار گرفته اند.

از خصوصیات آنها علاوه بر شکل و ظاهر جدید می توان به تگ بالای آنها اشاره کرد که محل مناسبی برای تبلیغ برند و نوشتن نام محصول و … می باشد که به گوشه لیوان متصل شده و آن را ثابت نگه می دارد.

تی بگ های استوانه ای را ما برای اولین بار در ایران عرضه می کنیم. چنانچه قصد تولید محدود و تست این نوع تی بگ را دارید می توانید تی بگ خالی آن را (همانطور که در تصویر نشان داده شده است) در مقادیر محدود خریداری نمایید و سپس باید قسمت بالای (تگ) آن را با نام دلخواه خود طراحی و بر روی مقوا چاپ کنید. پس از پر کردن، تگ مخصوص خودتان را به قسمت بالای آن منگنه و یا توسط چسب خوراکی نصب می نمایید.

چنانچه تست موفقیت آمیز بود و قصد تولید انبوه آن را داشتید می توانید با مدیریت در خصوص خرید “دستگاه تولید و پر کن اتوماتیک استوانه ای” مذاکره فرمایید.

این محصول تکفروشی ندارد و قیمت عمده آن همانند محصولات دیگر، تجارتی محاسبه شده است.

فروش این محصول تنها بصورت فله می باشد.

فروش به صورت فله:

کد

شرح۱۰۰۰ عدد۲۰۰۰ عدد۵۰۰۰ عدد۱۰/۰۰۰ عدد۲۰/۰۰۰ عدد۵۰/۰۰۰ عدد

 ۴۴

استوانه ای وسط دوخت

۱۳۵۰۰۰ تومان

۲۶۰/۰۰۰ تومان۶۲۵۰۰۰ تومان۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان۲/۳۰۰/۰۰۰ تومان۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان

 ۴۵

استوانه ای کنار دوخت

۱۲۰/۰۰۰ تومان

۲۳۰/۰۰۰ تومان۵۵۰/۰۰۰ تومان۱/۰۵۰/۰۰۰ تومان۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان۴/۷۵۰/۰۰۰ تومان
فیلترهای استوانه ای
بسته بندی فیلترهای استوانه ای
استوانه ای کناردوخت و وسط دوخت

کلمات کلیدی: تی بگ های استوانه ای، استوانه ای ها، استوانه ای وسط دوخت، استوانه ای بغل دوخت، تی بگ استوانه ای، ساخت تی بگ استوانه ای، تی بگ استوانه ای گیاهی، تی بگ یکبار مصرف، سلولوزی، کافی شاپ، مصرف شخصی، دمنوش، چای، نسکافه، دمنوش های پودری، گروه چای ونوس

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از