فیلترهای عصاره گیری

ابعاد فیلترهای عصاره گیری

موارد مصرف:

برای دم نمودن چای و گیاهان دارویی و نیز عصاره گیری آنها در حجم زیاد ما نیاز به فیلترهای اندازه بزرگ داریم. شاید نیاز به گفتن نباشد که استفاده از فیلترها موجب زلال شدن دمنوش و یا عصاره حاصل از آن می گردد و با توجه به اینکه دمنوش حاوی برگ و نیز دانه های ریز می باشد با محصور شدن آنها در فیلتر علاوه بر اینکه عطر و طعم خودش را پس می دهد دیگر موجب کدر شدن عصاره نگردیده و جمع آوری تفاله نیز راحت خواهد بود.

بطور معمول برای عصاره گیری از گیاهان برگی استفاده می شود که مسلما حجم زیادی دارند بنابراین فیلترهای عصاره گیری در اندازه های بزرگ تولید می گردند که نیاز های مختلف از دم کردن چای و گیاهان دارویی برای تعداد زیادی از افراد گرفته تا حجم بالایی از گیاهان برگی برای عصاره گیری را برآورده می سازد.

برای راحتی در استفاده، این نوع فیلتر ها نخ دار هستند که بعد از پر کردن می توانید یکی از نخ ها را کشیده و بدین صورت درب فیلتر بطور کامل بسته می شود. همچنین نخ تعبیه شده نیز از فیلترهای دیگر بلندتر در نظر گرفته شده است تا انتهای آن در بیرون ظرف قرار گیرد که بتوان بعد از استفاده براحتی توسط نخ، فیلتر و تفاله را خارج کرد.

فیلترهای عصاره گیری
فیلترهای عصاره گیری

فروش بصورت بسته بندی ( قیمت مصرف کننده ) :

توجه: جهت دریافت قیمت عمده فروش تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: فیلترهای عصاره گیری، فیلتر عصاره گیری، فیلترهای نخ دار، فیلترهای یکبار مصرف، فیلترهای نخ دار یکبار مصرف، فیلترهای سلولوزی یکبار مصرف، عصاره گیری، عصاره، فیلتر چای و دمنوش، دمنوش های دارویی، چای طبیعی، فیلترهای نخ دار عصاره گیری، فیلترهای یکبار مصرف عصاره گیری، محصولات ارگانیک، محصولات تجدید پذیر، صافی چای و دمنوش و گیاهان دارویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat